Ogłoszenia duszpasterskie
XIII Niedziela Zwykła – 2 lipca 2023 r./JAWORKI/

  1. Trwając w wakacyjnej atmosferze, starajmy się nie tylko wypoczywać fizycznie, ale też ubogacać swoje życie duchowo. Zaś Tym, którzy ciężko pracują niech Pan błogosławi w pracy i dodaje sił abyśmy cokolwiek czynimy czynili na Chwałę Bożą.

  2. Dziś zmiana tajemnic różańca

W liturgii tygodnia: W poniedziałek św Tomasza Apostoła, w czwartek Wsp. Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej – Patronki misji diecezji tarnowskiej; Patronalne święto Apostolstwa Chorych; w sobotę św Jana z Dukli

  1. Msze św. w tygodniu:

  • w Szlachtowej w poniedziałek, środa, piątek o godz. 1800;
  • w Jaworkach we wtorek o godz. 700, czwartek o godz. 1900, piątek o 19.00 w sobotę o godz. 1700 Msza św. z liturgią niedzielną.

W I Czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania do służby Bożej. Spowiedź przed 1 piątkiem miesiąca przed Mszami świętymi w czwartek i piątek pół godz wcześniej. W 1szy Piątek modlitwą i ofiarą wspieramy misje

Trwa tygodniowy odpust Tuchowski

Dziękuję za sprzątanie kościoła p Pawłowi i Agacie Goryl na sobotę zapraszam p Elżbietę i Piotra Ziemianek

„Trwają zapisy na Rowerową Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 13 do 16 lipca br. Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Zapisu można dokonać przez stronę internetową: rowerowapielgrzymkatarnowska.pl Tam też można znaleźć wszelkie informacje o pielgrzymce”.

  1. Dzisiaj po Mszy Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – Koło w Szczawnicy zbiera ofiary do puszek na budowę domu dla osób niepełnosprawnych.

  2. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia