Ogłoszenia duszpasterskie / Jaworki/
Niedziela Zmartwychwstania – 9 kwietnia 2023 r.

  1. Chrystus Zmartwychwstał Alleluja tak się pozdrawiamy w tych dniach radując się Zmartwychwstaniem Chrystusa. Niech Zmartwychwstania Chrystusa na nowo nadaje sens pięknemu naszemu życiu na wzór Jego Miłości.

  2. Od dzisiaj przez 8 dni będziemy przeżywać Oktawę Wielkanocy . Dlatego też w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Jutro Poniedziałek Wielkanocny, drugi dzień Świąt. Msze św. jak w każdą niedzielę. Składka przeznaczona jest na KUL i Uniwersytet JP II w Krakowie.

  1. Trwamy na Nowennie do Bożego Miłosierdzia przygotowując się do 2 Niedzieli Wielkanocy, czyli Niedzieli Miłosierdzia Bożego. 15 min przed Mszą modlimy się na Nowennie i odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

  2. Bardzo dziękuję wszystkim dzięki którym mogliśmy dobrze przeżywać liturgię Wielkiego Tygodnia. Dziękuję wykonawcom palm zdobiących nasz kościół, śpiewającym Pasję w Niedzielę Palmową, p. Kościelnemu, p. organiście, Scholi, Liturgicznej Służbie Ołtarza, paniom wykonującym dekoracje, Strażakom, osobom niosącym feretrony. Bóg zapłać.

Dziękuję również za życzenia kierowane pod naszym adresem w Wielki Czwartek z racji Dnia Kapłańskiego, a szczególnie DSM oraz scholom z Jaworek i Szlachtowej. Dziękujemy za życzenia świąteczne

W Piątek na Mszę Św i spotkanie zapraszam kl 3 przed sakramentem 1 Komunii Św.

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła p. Wiesławie i Mariuszowi Tokarczyk z rodziną i Annie i Władysławowi Kasprzak z rodziną na sobotę zapraszam Marię i Jana Kołodziej

  2. Chrystus Zmartwychwstał Alleluja!