Ogłoszenia duszpasterskie – 28 sierpnia 2022r.
22 Niedziela Zwykła

  1. W tą ostatnią Niedzielę wakacji Jezus zaprasza nas dzisiaj do właściwej oceny naszego miejsca z Kościele i społeczeństwie. „ Kto się wywyższa będzie poniżony a kto się poniża będzie wywyższony”

  2. Msze św. w tygodniu: w Szlachtowej poniedziałek, środę i piątek o godz. 1800;
  3. W Jaworkach: wtorek o 7.00 i czwartek o 18.00 piątek o 19.00 , a w sobotę Msza św. z niedzieli o g. 1700.
  4. W Poniedziałek wsp. obow. Męczeństwa św Jana Chrzciciela
  5. W czwartek – 1 września – rozpoczęcie roku szkolnego. Msza św. dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Szlachtowej będzie o godz. 900.

  6. W tym tygodniu przypada I czwartek piątek sobota miesiąca września. Okazja do spowiedzi przede każdą Mszą Św. oraz w Szlachtowej w środę od godz. 1700. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież przed rozpoczęciem roku szkolnego. Adoracja w środę i piątek przed Mszą Św od godz 17.30

  7. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 900.

  8. Za tydzień I niedziela września – zmiana tajemnic różańcowych.

9.Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę p. Zofii i Zbigniewowi Babikowi na najbliższą sobotę Krystynę i Michała Nieć z ul Łemkowskiej.

10.Za tydzień w Łącku o godz 15.00 Msza i spotkanie Osób Niepełnosprawnych

11.Dziękuję za czas łączności modlitewnej w czasie pielgrzymki na Jasną Górę jak również pielgrzymowanie i modlitwę u tronu Maryi.

12. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m in. o tym jak patrzeć na Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej by zobaczyć w nim to co ważne i o tym dlaczego modlimy się przed obrazami i figurami Jezusa Maryi świętych