Ogłoszenia duszpasterskie /Jaworki/
II Niedziela Po Narodzeniu Pańskim 9 Stycznia 2022r.

Dziś Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny Okres Narodzenia Pańskiego jest to okazja do wspominania naszego chrztu, kiedy to zostaliśmy obdarzeni Duchem Świętym i do każdym z nas Bóg powiedział, że jesteśmy Jego umiłowanym dzieckiem. W modlitwach pamiętajmy o wdzięczności rodzicom i chrzestnym za dar wiary.

W środę

  • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • w Szlachtowej w poniedziałek środa i piątek o 1700,
  • w Jaworkach we wtorek czwartek o godz. 1800 i w sobotę o godz. 1700
  1. W tym trudnym czasie zakończyły się już odwiedziny duszpasterskie. Dziękuje za przyjęcie wspólną modlitwę oraz składane ofiary. Jeśli są rodziny, które sobie życzą odwiedzin – to proszę o kontakt. Za tydzień o godz 11.00 w Szlachtowej i w sobotę o 17.00 w Jaworkach będzie Msza św kolędowa za wszystkich parafian. Również co tydzień jest odprawiana Msza Św za Wszystkich parafian.

  2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę p. Celinie i Zbigniewowi Partyka na sobotę zapraszam Elżbieta i Paweł Gumulak. Bóg zapłać za ofiary składane na misje 6 I i dziś na ogrzewanie Kościoła, Dziękuję za wszelką życzliwość i modlitwę w tym ofiarowane Msze święte w związku z moimi imieninami.

  3. W środę w kościele w Jaworkach o godz 19.00 „Oratorium na Boże Narodzenie” Jana Sebastiana Bacha zapraszamy.

  4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W numerze Gościa Niedzielnego co tydzień będzie kolejna płyta CD z nagraniem Pisma Świętego dlatego koszt 8 zł.

  5. Z naszej wspólnoty odeszli w ostatnim tyg Norbert Majerczak zamieszkały ostatnio w Wągrowcu i Maria Bandyk z Czarnej Wody polećmy ich Bożemu Miłosierdziu Dobry Jezu a nasz Panie…