Ogłoszenia duszpasterskie /Jaworki/
30 Niedziela Zwykła – 24 października 2021 r.

  1. Przeżywamy dziś Niedzielę misyjną rozpoczynająca Tydzień Misyjny – dziękuję za ofiary na misje. Naszą modlitwą różańcową w tym tygodniu otoczymy misjonarzy i misjonarki i ludność z krajów misyjnych. Na różańcu posłuchamy świadectw o pracy na misjach.

  2. Dziękuję za modlitwę różańcową codzienną i w ostatnią niedzielę przy szałasie papieskim. W piątek zapraszam dzieci z planszami by nagrodzić najbardziej wytrwałych. Przypominam nabożeństwa różańcowe w naszej parafii są:

  • w Szlachtowej od poniedziałku do piątku o godz. 1700 Msza św. i po niej różaniec;
  • w Jaworkach od poniedziałku do piątku o godz. 1800 Msza św. i po niej Różaniec, a w sobotę o godz. 1700 Różaniec i Msza św. z liturgią niedzielną.
  1. W liturgii tygodnia:

W czwartek: Święto św. Szymona Judy i Tadeusza pamiętajmy w modlitwie o ks Tadeuszu

  1. Na stoliku z prasą są do pobrania karki na wypominki. Przy wpisywaniu zmarłych proszę zaznaczyć godzinę Mszy św Niedzielnej. przed którą mają być odczytywane. Niebawem Uroczystość Wszystkich Świętych. Pogoda sprzyja porządkowaniu grobów naszych bliskich. Dziękuję za segregację i dbanie o porządek na cmentarzu i za worki z naklejkami na szkło i plastik

  2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę p. Lucynie Szczygieł na sobotę zapraszam p. Zofia i Tadeusz Ligas

  3. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W Gościu przypomnienie postaci papieża Jana Pawła I, którego beatyfikacje zaplanowano na przyszły rok. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolników w cenie 25 zł