I Niedziela Adwentu 28 listopada 2021r./Jaworki/

 1. Rozpoczynamy Adwent, który przygotowuje nas do Świąt Bożego Narodzenia jak i mówi o gotowości na powtórne przyjście Chrystusa. Bądźmy ludźmi czuwania i modlitwy czyli czystego serca. Pamiętajmy w modlitwach o naszym Biskupie Ordynariuszu Andrzeju Jeżu, który dzisiaj obchodzi 12 rocznicę święceń biskupich.

 2. Trwamy na nowennie za Ojczyznę przez wstawiennictwo św Andrzeja Boboli.

W liturgii tygodnia: We Wtorek: Święto św. Andrzeja Apostoła;

W przyszłą Niedzielę zmiana tajemnic różańcowych

 1. Msze św. roratnie będą od poniedziałku do piątku w Szlachtowej o godz. 1700,
  a Jaworkach o godz. 18
  00. Prosimy, aby dzieci na roraty przychodziły z lampionami. W sobotę w Jaworkach Msza Św. z liturgii niedzielnej o godz. 1700.

 2. Do wtorku 30 listopada różaniec z wypominkami 30 min przed Mszą Św.

 3. Zbiórka LSO w czwartek o godz. 1700. W przyszłą Niedzielę do grona ministrantów zostaną włączeni aspiranci Wiktor i Kacper. Spotkanie DSM Sobota godz 10.00

 4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca grudnia. Okazja do spowiedzi będzie w czwartek i piątek 30 min. przed Mszą Św. W 1 czwartek po Mszy w Jaworkach Adoracja Najśw. Sakramentu a w piątek pół godz przed Mszą św. Odwiedziny chorych w 1 piątek.

 5. Za tydzień zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

 6. Od dzisiaj u Pana Kościelnego można nabywać opłatki na Wigilijny Stół. Pamiętajmy, że jest to forma naszej wdzięczności i wynagrodzenia Panu Kościelnemu za całoroczną posługę w kościele.

 7. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę p. Józefę i Kazimierza Krzyśko na sobotę zapraszam rodzinę Królczyków

 8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.