Ogłoszenia duszpasterskie
28 Niedziela Zwykła – 10 października 2021 r.

 1. Dzisiaj Dzień Papieski. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Po południu o godz. 1400 w Jaworkach Różaniec od Kościoła na ryneczek w związku z marszem dla życia będziemy się modlić z rodzinami i za rodziny.

 2. Zapraszamy i zachęcamy każdego dnia na Msze św. i nabożeństwa różańcowe:
 • W Szlachtowej: od poniedziałku do piątku o godz. 1700;
 • W Jaworkach: od poniedziałku do piątku o godz. 1800.
 1. W liturgii tygodnia:

 • W środę Wsp. Bł Honorata Koźminskiego

 • W piątek św Teresy od Jezusa

 • W sobotę św Jadwigi Śląskiej

 1. Duszpasterstwo osób niepełnosprawnych wraz z opiekunem ks Pawłem Lebdą zaprasza dziś na Mszę św. o godz 15.00 kościele w Łącku.

 2. Za tydzień w Niedzielę w Szlachtowej o godz 14.00 Różaniec z ok. wyboru Papieża, zaczniemy modlitwą w kościele i następnie modlitwę będziemy kontynuować przy szałasie papieskim.

 3. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę p. Ryszardowi i Elżbiecie Janc. Na sobotę zapraszam p. Teresę i Jacka Mendrala.

 4. W sobotę 23go października udamy się z pielgrzymką parafialną na Jasną Górę. Wyjazd o godz 4.00 rano koszt 75 zł w planach modlitwa drogą krzyżową na wałach Msza św w kaplicy Cudownego obrazu i czas na prywatną modlitwę. Zapisy u p Rafała Szołtysika z Jaworek.

 5. Dyrekcja naszej szkoły wraz z rodzicami dziękuje za zaangażowanie w kiermasz ciast i złożone datki następna szansa zakupu i skosztowania ciast za tydzień po Mszach świętych

 6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Dla dorosłych jest Gość Niedzielny Mały Gość, Promyczek Dobra i Mały Promyczek. Jest również Kalendarz Rolników – cena to 25 zł.