Ogłoszenia duszpasterskie / Jaworki/
Niedziela Zmartwychwstania – 17 kwietnia 2022 r.

1. Chrystus Zmartwychwstał Alleluja tak się pozdrawiamy w tych dniach radując się Zmartwychwstaniem Chrystusa. Niech Zmartwychwstania Chrystusa na nowo nadaje sens pięknemu naszemu życiu na wzór Chrystusa.

2. Od dzisiaj przez 8 dni będziemy przeżywać Oktawę Wielkanocy. Dlatego też w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Jutro Poniedziałek Wielkanocny, drugi dzień Świąt. Msze św. jak w każdą niedzielę. Składka przeznaczona jest na KUL i Uniwersytet JP II w Krakowie.

3. Trwamy na Nowennie do Bożego Miłosierdzia przygotowując się do 2 Niedzieli Wielkanocy, czyli Niedzieli Miłosierdzia Bożego. 15 min przed Mszą modlimy się na Nowennie i odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia

4.Bardzo dziękuję wszystkim dzięki którym mogliśmy dobrze przeżywać liturgię Wielkiego Tygodnia. Dziękuję wykonawcom palm zdobiących nasz kościół, śpiewającym Pasję w Niedzielę Palmową, p. Kościelnemu, p. organiście, Scholi, Liturgicznej Służbie Ołtarza, paniom wykonującym dekoracje, Strażakom, osobom niosącym feretrony. Bóg zapłać.

Dziękuję również za życzenia kierowane pod naszym adresem w Wielki Czwartek z racji Dnia Kapłańskiego, a szczególnie DSM oraz scholom z Jaworek i Szlachtowej. Dziękujemy za życzenia świąteczne

5. W Środę na Mszę Św i spotkanie zapraszam kl 8 przed sakramentem Bierzm.

6. Dziękuję za sprzątanie kościoła Weronice Dziurny , Antoninie i Zbigniewowi Dziurny na sobotę zapraszam p

7. Polecam prasę katolicką.