Ogłoszenia duszpasterskie./Jaworki/
4 Niedziela Wielkiego Postu – 27 marca 2022 r

  1. Dzisiaj w Niedzielę radości rozpoczynamy rekolekcje parafialne, nadal w naszych modlitwach polecajmy ks. Marka, którego witamy w naszej parafii. Prośmy Boga by dobrze wykorzystać ten czas na modlitwę, pokutę, słuchanie Bożego Słowa, które ma pomóc przemieniać nasze serca, szczególnie polecajmy tych, którzy oddalili się od Bożej Miłości. Znajdźmy czas zatrzymanie refleksję i zaproszenie Boga na nowo do naszego życia. Plan Rekolekcji jest na str. internetowej i w gablocie.

  2. Nauki rekolekcyjne dla dzieci ze Szkoły Podstawowej będą w poniedziałek i wtorek o godz. 1015 . W ostatni dzień rekolekcji będzie składka na potrzeby rekolekcji. Spowiedź święta przed każdą Mszą Świętą, również niech dzieci skorzystają bo przed nami 1 Piątek miesiąca.

  3. W 1 Piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej w Szlachtowej o godz. 1630 po niej Msza św. a w Jaworkach Droga Krzyżowa o 1730 i Msza Św..

W 1 sobotę o 16.30 różaniec przed Mszą a po Mszy Adoracja i medytacja tajemnicy różańca. O godz. 19.00 Droga Krzyżowa na Opołtę w roczn. śm Papieża Jana Pawła II.

  1. Za tydz. 1 Niedziela Kwietnia Adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.

  2. W dalszym ciągu zachęcam do podejmowania codziennego postu proszę zaznaczyć na kartce. Dzisiaj i za tydz. po Gorzkich Żalach zbiórka na kwiaty do Grobu Pańskiego. Są do nabycia baranki na stół Wielkanocny i paschaliki cena 10 zł.

  3. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę p. Annie i Piotrowi Szołtysik na sobotę zapraszam p. Annę i Grzegorza Szpek.

  4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym o poświęceniu Rosji i Ukrainy Sercu Maryi.

  5. Wczoraj odbył się pogrzeb zmarłego Stanisława Maślanka z ul Jana Pawła. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu.