Ogłoszenia duszpasterskie /Jaworki/
Niedziela Świętej Rodziny 26 Grudnia 2021r.

  1. Przeżywamy Oktawę Uroczystości Bożego Narodzenia. Oddając dzisiaj cześć Świętej Rodzinie: Jezusowi, Maryi i Józefowi módlmy się w intencji naszych rodzin, aby panowała w nich autentyczna chrześcijańska miłość.

W liturgii tygodnia:

W poniedziałek Święto Św. Jana Apostoła Ewangelisty / poświęcenie wina/

We wtorek Młodzianków, męczenników.

W piątek Zakończenie Starego Roku;

Msza św. z dziękczynną adoracją będzie w Jaworkach o godz. 1500, a w Szlachtowej o godz. 1700. Będzie tez Msza św Sylwestrowa o godz 22.30 ze śpiewem kolęd a następnie przywitanie Nowego Roku na „Opołcie” pod Krzyżem. Zapraszam

W sobotę Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki;

  • Światowy Dzień modlitw o pokój; Pierwsza sobota miesiąca stycznia.
  1. W niedziele za tydzień – zmiana tajemnic różańcowych.

  2. Od Wtorku dla rozpocznie się wizyta duszpasterska zwana kolędą. Bardzo proszę o zapewnienie dojazdu do pierwszego domu i odwiezienie z ostatniego.

  3. Porządek wizyty duszpasterskiej

  4. Wtorek 28 XII od godz. 830 – ul. Czarna Woda, od remizy w górę do nr 200
  5. Środa 29 XII od g. 830 – ul. Czarna Woda od końca nr 253 w str. centrum

Biała Woda od Końca w str. centrum, Pod Homolami

  1. Dzisiaj po Mszy świętej kolędnicy misyjni przedstawią tegoroczne przesłanie i będzie możliwość przy wyjściu z kościoła wesprzeć budowę szkół na misjach.

  2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę p. Marii i Adamowi Biel na sprzątanie przed nowym Rokiem zapraszam kolejne osoby. Dziękuję za przygotowanie Świątecznego wystroju Kościoła. Dziękuję za oprawę muzyczną scholi i zespołowi i wszystkim którzy dbają na przeróżne sposoby o naszą modlitwę w Kościele. Bóg zapłać za ofiary na misje i fundusz organistowski.

  3. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, nowy nr Małego Gościa oraz Promyczek Dobra, Mały Promyczek.