Ogłoszenia duszpasterskie
27 Niedziela Zwykła – 3 października 2021 r.  – Jaworki

 1. Dzisiaj Pierwsza Niedziela Października po Mszy Św zmiana tajemnic różańcowych.

 2. Od poniedziałku nastąpi zmiana godzin nabożeństw na czas zimowy, zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych.
 3. Msze św. w tygodniu zakończone nabożeństwem różańcowym będą:
 • W Szlachtowej: od poniedziałku do piątku o godz. 1700;
 • W Jaworkach: od poniedziałku do piątku o godz. 1800.
 1. W liturgii tygodnia:

 • W poniedziałek wsp. św. Franciszka z Asyżu, na zakończenie różańca będzie Nabożeństwo do Św. Archanioła Michała

 • We wtorek św Faustyny Kowalskiej

 • W środę w Szlachtowej po Mszy Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i różaniec.

 • W czwartek Najśw. Maryi Panny Różańcowej

 1. Zachęcam do modlitwy różańcowej, szczególnie młodzież i dzieci, w środę poświęcimy różańce dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. zapraszamy wraz z rodzicami na godz. 1700.

 2. Spotkanie DSM w sobotę w Jaworkach o godz 10.00.

 3. Za tydzień Dzień Papieski. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Po południu o godz. 1400 w Jaworkach jeśli pogoda pozwoli będzie Różaniec od Kościoła na ryneczek w związku z marszem dla życia będziemy się modlić z rodzinami i za rodziny. Za dwa tyg. W Niedzielę Różaniec z ok. wyboru Papieża przy szałasie papieskim w Szlachtowej zapraszamy do wspólnej modlitwy którą bardzo ukochał św. JP II.

 4. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę p. p. Teresie i Andrzejowi Mos. Na sobotę zapraszam p. Agatę i Pawła Goryl. Bóg zapłać za ofiary na fundusz organistowski. Za tydzień jak w każdą 2gą Niedziele składka na cele parafialne.

 5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Dla dorosłych jest Gość Niedzielny Mały Gość, Promyczek Dobra i Mały Promyczek. Jest również Kalendarz Rolników – cena to 25 zł.