Ogłoszenia duszpasterskie – 22 sierpnia 2021r.
21 Niedziela Zwykła

Witamy w naszej wspólnocie wszystkich wypoczywających. Niech czas urlopu w pięknych Pieninach będzie też okazją do dawania świadectwa swojej wiary.

  1. Msze św. w tygodniu:
  • W Szlachtowej: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 1800;
  • W Jaworkach: we wtorek o godz. 700 i czwartek o godz. 1900, a w sobotę Msza św. z liturgią niedzielną o godz. 1700.
  1. W liturgii tygodnia:

We wtorek święto św Bartłomieja apostoła

W środę /Szlachtowa/ Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;

W czwartek uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej

  1. Trwa Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę nasza grupa 19ka pielgrzymowała w środę. Wejście grup na Jasną Górę 25go Sierpnia od godz 14.00, nasza grupa będzie wchodzić ok. godz 14.00 jako grupa 2ga w kolejności. Msza na zakończenie pielgrzymki na szczycie jasnogórskim o godz 17.00. Łączmy się duchowo z pielgrzymami, korzystajmy z transmisji w Radio RDN.

  2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę p. Małgorzacie i Andrzejowi Hurkała. O sprzątanie na następną niedzielę proszę Aleksandra Rzońca Konrad Ligas. W miarę możliwości proszę o worki na śmieci cmentarne

  3. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. artykuł o zmarłym ks abpie Hozerze, który ostatnie lata spędził jako wysłannik papieża w Medjugorie.

W minionym tygodniu do wieczności odeszła śp. Irena Bożek zam. w Jaworkach. Polećmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu, a nasz Panie. Daj jej wieczne spoczywanie. 

Do użytku wewnętrznego!