Ogłoszenia duszpasterskie – 13 czerwca 2021r. – Jaworki
11 Niedziela Zwykła

 1. Miesiąc czerwiec przypomina nam o zdrojach łask wypływających z Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe są w dni powszednie na zakończenie Mszy Św.

 2. Msze Św. w tygodniu:

 • w Szlachtowej w poniedziałek, środę i piątek o godz. 1800;
 • w Jaworkach we wtorek i czwartek o godz. 1900 i w sobotę Msza Św. z liturgią niedzielną o godz. 1700.
 1. W liturgii tygodnia:

We wtorek

 • 9 rocznica objęcia diecezji przez ks. bpa Andrzeja Jeża;

W środę

 • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 1. Dzisiaj wychodząc z kościoła będzie można złożyć ofiarę do puszek na Uniwersytet Papieski JP II w Krakowie i Tarnowie.

 2. W środę o godz. 1700 w kościele w Szlachtowej będzie egzamin uczniów 7 kl. dopuszczający do dalszego przygotowania do bierzmowania. Proszę o obecność dzieci z rodzicem.

 3. Spotkanie Rady Parafialnej będzie w środę 23 czerwca (za 1,5 tyg.) o godz. 1900 na plebani.

 4. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary przeznaczone na cele gospodarczo-inwestycyjne. W tym tygodniu będą zabrane do pracowni konserwatorskiej drzwi wejściowe do kościoła w Szlachtowej.

 5. Dziękuję za sprzątanie kościoła p. Elżbiecie i Stanisławowi Drobot. O sprzątanie na następną niedzielę proszę p. Wiesławę i Mariusza Tokarczyk. W miarę możliwości proszę o worki na śmieci cmentarne, przede wszystkim plastik. Bóg zapłać 6 rodzinom za złożone ofiary na fundusz organistowski.

 6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. reportaż o krakowskiej bazylice jezuitów, gdzie przed stu laty dokonano aktu ofiarowania Polski NSPJ. Dla dzieci są numery Promyczka Dobra i Małego Promyczka oraz Mały Gość.

Ogłoszenie zewnętrzne:

We wtorek 16.06.2021r. od godz. 1500 w Przychodni „Eskulap” w Szczawnicy odbędą się badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, piersi, stawów i echo serca. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń.

Do użytku wewnętrznego!